Jest wiele różnych kryptowalut. Według CoinMarketCap, jest ok 7 tysięcy kryptowalut, podczas gdy inne źródła twierdzą, że jest ok 2 – 4 tysięcy różnych monet. Dodatkowo do duzej liczba istniejących monet, ponad tysiąc kryptowalut było porażką od swojego początku istnienia.

To tylko potwierdza jedna rzecz: kryptowaluty przychodza i odchodza. Od czasu do czasu gdy słyszysz, że ktoś mówi, że znalazł nowego Bitcoina i ze powinienes w niego zainwestować by tylko dowiedzieć się po kilku miesiącach, że dana moneta jest bezwartościowa.

Więc jak możesz się upewnić, że dana waluta jest warta inwestycji? W tym artykule wyjaśnimy Ci podstawy oceniania kryptowalut i dochodzenia do tego czy byłaby by to dobra inwestycja. Chcialbys sie bezposrednio dowiedziec jakie sa interesujące i warte uwagi kryptowaluty? Sprawdź ten raport, który omawia 10 najbardziej wartych uwagi monet z wysokim prawdopodobieństwem zwrotu w 2021. Pokażemy Ci również najlepsze waluty w 2021.

Zanim zaczniesz, warto otworzyć konto by kupić najlepsze kryptowaluty, ta lista prezentuje najlepsze wymiany gdzie możesz zakupić wiele kryptowalut.

altcoins

Na co zwracać uwagę gdy kupujesz kryptowaluty i jakie sa najlepsze krypto monety w 2021?

Gdy chcesz zainwestować w kryptowaluty, zakładamy, że masz na myśli inwestycje długoterminowe. Jest to zawsze niebezpieczne poddać się FOMO i na ślepo podadzą na masowymi trendami i hypem. JEst to kuszące, ale byłbyś pierwszym który straciłby swoje ciężko zarobione euro w nadziei na szybkie wzbogacenie się.

Dlatego, nasza główna rada: dogłębnie zbadać waluty w które warto zainwestować. Ale na czym powinienes sie skupic?

Za każda waluta stoi zespół założycieli, projektantów i czasem inwestorów. Kim Ci ludzie są, mozesz sie zazwyczaj dowiedzieć ze strony projektu. Możesz wygooglować te osoby i dowiedzieć się o ich doświadczeniu przedsiębiorczym i czy są godni zaufania.

Krypto project który ma się powieść w przyszłości chce osiągnąć jak największy cel i rozwiązać główne problemy społeczne. Jesli mu sie uda, popyt wzrośnie i zostanie waluta przyszłości. Dlatego, również szacujemy jaka ma misje i wizje zespół w tym projekcie. Czy starają się oni rozwiązać problem nad którym pracuje masa innych walut? Jeśli tak, wartość rynkowa zostanie podzielona i jest mała szansa że dana moneta będzie miala swietlana przyszlosc

Teraz już wiesz jaki produkt chcesz osiągnąć, jakie sa konkretne plany zespoly ktory chce je osiagnac? Jakie konkretne plany na przyszłość i strategie chcą użyć by to osiągnąć? Po raz kolejny, ta informacja może zostać znaleziona na stronie, gdzie możesz ręcznie pobrać dokument czy cos podobnego. Jeśli ta informacja nie jest dostępna albo jest niejasna to poważna czerwona flaga. Jest to bardzo ważny punkt by dana waluta miała szanse w 2021.

Również, zwracaj uwagę na różne krypto strony jeśli chodzi o wiadomości związane z walutami o których zgłębiasz informacje. Dodatkowe informacje są zawsze wiele warte. Jeśli Twoje zgłębianie tematu jest pozytywne , możesz zapoznać się z walutami i tym jak się zachowują na rynku.

Kapitalizacja rynkowa jest przedstawiana jako ile pieniędzy aktualnie zaintestowales_as w monetę i jest oddzielna od jej ceny. Jej oddzielność od ceny jest dobrym wskaźnikiem popularności kryptowaluty

Duza ilosc inwestycji oznacza, ze jest wiele osob które ‘wierzą’ tak jak Ty, w przyszłość waluty. Regularnie sprawdzaj jak ilość ta się zachowuje w dłuższym rozrachunku. Najlepiej chcesz zobaczyć zdrowy wzrost i niezbyt wiele wzlotow i upadkow.

Duza ilosc wzlotow i upadkow w ilosc wymian oznacza, że waluta jest bardzo lotna i może być niestabilna. Jest to jasny sygnał, że wiele niezależnych czynników wpływa na wartość waluty i ma negatywne efekty na jej stabilność, nie jest to pożądane przy długoterminowych inwestycjach.

Która kryptowaluta zwróci się w 2021?

Jest wiele dobrze znanych czynników przewidujących które są od siebie oddalone jeśli chodzi o wzloty i upadki ceny kryptowaluty.Waluty są nieprzewidywalne, ale możemy spojrzeć na waluty które są obiecujące i które mają największy potencjał. Poniżej jest lista monet które są obiecujące i jednymi z najlepszych do kupienia.

Travala crypto

Travala

Jedna z najciekawszych walut z kilku względów. Po pierwsze, ta moneta ma prawdziwe zastosowanie, Travala, ze swoja platforma jest Booking’iem.com i Airbnb na wakacje, ale dostępna dla kryptowalut. Oferują swoje tokeny (AVA) tam gdzie mozesz cos zarezerwować po lepszej cenie niż konkurujące wakacyjne platformy. W dodatku, masz 24% odsetek rocznie jeśli zabezpieczysz tokeny Travali na platformie i kiedy uzyskasz 5 tysięcy tokenów masz również 5% zniżki na rezerwacje hoteli i lotów przez platformę Travali. Do tego Travala już pojazdy wzrost w trakcie sytuacji z covid’em. Miesiac w miesiac rekordowa ilość ludzi rezerwuje hotele przez te platforme i coraz więcej ludzi korzysta z tokenów Travala. To wszystko doprowadzi do dramatycznych zwyżek w zainteresowaniu gdy wszyscy będą już mogli podróżować. Zainteresowanie Traval’a wzrośnie drastycznie.

Kliknij tutaj, aby kupić Travala

uniswap logo

Uniswap

Uniswap jest jedna z największych platform DeFi na świecie. DeFi jest największym handlarzem kryptowalutami w 2021, gdzie zdecentralizowane finance graja rosnąca rolę w świecie finansów i Uniswap jest na jej przodzie. Platforma nie jest scentralizowania jak inne wymiary, więc wszystko należy do wszystkich. To prowadzi do większego zaufania i więcej użytkowników używa platformy i monet Uniswap do wymiany monet. Im większa platforma tym więcej Uniswap potrzeba i tym większy popyt na tokeny Uniswap (UNI) i cena wzrasta. W wyniku tego widzimy bardzo pozytywna przyszłość dla Uniswap. Wzrost ceny o kilkaset procent w bardzo krótkim czasie jest realistyczna.

Kliknij tutaj, aby kupić Uniswap

Ethereum logo

Ethereum

Ethereum jest druga największa kryptowaluta po Bitcoinie jeśli chodzi o rynek kapitalizacji. Ethereum poznawa Ci stworzyć swoja własną walute w blockchainie. Jest to mozliwe poniewaz oferuje inteligentne umowy, które pierwsi wprowadzili. To sprawia, że Ethereum jest niesamowicie popularna.W późnym 2020 i na początku 2021, Ethereum 2.0 będzie usprawnione. To usprawnienie sprawi, że transakcje odbędą się szybciej i będą bezpieczniejsze. Dużo oczekuje się od tego długo pożądanego usprawnienia i ta waluta na pewno ma dużo potencjału.

Kliknij tutaj, aby kupić Ethereum

vechain logo

VeChain

Vechain jest bardzo popularna w Holandii. Ze swoja technologia monitorowania, ta kryptowaluta supia sie głównie na procesach logistycznych firm. Technologia Vechain jest już używany w prawdziwym świecie przez rozne przemysly, takie jak rolnictwo, alkohole i napoje i dobra luksusowe. Technologia pozwala na śledzenie towarów od poczatku do konca i sprawdzanie ich oryginalności. Dlatego że technologia VeChain jest używana w prawdziwym świecie warto zwrócić na nią uwagę

Kliknij tutaj, aby kupić VeChain

Cardano logo

Cardano

Cardano ma token ADA. Cardano jest bardzo rozwinięta i może być długoterminową inwestycja. Uniwersytety, rządy i programiści pracują długie godziny nad tym projektem. Ta kolaboracja deweloperów powinna sprawić że projekt Cardano jest jeszcze większym sukcesem niż jest teraz. Cardano to relatywnie nowa waluta. Dlatego kontynuuje swój proces rozwoju i mamy wysokie oczekiwania z nią związane w przyszłości

 

Kliknij tutaj, aby kupić Cardano

Chainlink

Chainlink

Chainlink chce polaczyc przeprasc miedzy prawdziwym swiatem i blockchainem. Robi to przy pomocy Wyroczni która może pobrać dane z zewnętrznych źródeł do blockchain. Te dane są potem procesowane w blockchainie i używane, na przykład, do inteligentnych kontraktów. Jest wiele firm które używają technologii Chainlink, np Google. Dlatego technologia jest pożądana, Chainlink to kryptowaluta z wielkim potencjałem.

 

Kliknij tutaj, aby kupić Chainlink

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *