Jest bardzo prawdopodobne, że słyszałeś/as o kumulowaniu walut, co oznacza, że otworzyłeś ten artykuł nie bez powodu. Prawdopodobnie natknąłem/as sie na cos o “kumulowaniu’ albo ‘dowodzie wkładu. Te nazwy są ważne w świecie kryptowalut, jako, że nowe projekty są dodawane codziennie i możesz z nich uderzać w waluty. Ale co to dokładnie oznacza? I jak to się robi? Jako, że wciąż jest dużo zamieszkania jeśli chodzi o krypto kumulacje, wymieniliśmy najważniejsze wiadomości pod spodem.

Platformami ktorych mozesz uzyc są sieci Binance, Blockfi i Celsius Network. Zaleta jest, ze oferuja kumulację wielu różnych kryptowalut i nie musisz nic robić, prócz wpłacenia monet do portfela.

Czy jest krypto kumulowanie?

Dobrze, więc zacznijmy od pytania czy właściwie jest krypto kumulowanie. Krypto Kumulowanie może być widziane jako kupno konkretnych kryptowalut by utrzymać je przez dłuższy czas w specjalnym portfelu. Można to przyrównać do ustalonego depozytu zwykłych walut np. dolarów bądź euro z ustalona stopa oprocentowania w kontrakcie. Krypto kumulacja jest bezposrednio zwiazana z konceptem dowodu w udziale, w którym chodzi o konkretny algorytm ktory dodaje nowe bloki do Blockchainu. Przez krypto nakładanie, bloki te są tworzone przez kogoś kto już posiada kryptowaluty.

Jak działa krypto kumulowanie?

By lepiej to zrozumieć warto spojrzeć na proces za krypto kumulowaniem. Kazdy gornik musi dodac swoja cegielke do utrzymania blockchain’u. Dany górnik musi posiadać i weryfikować kryptowaluty. Nakładanie walut profituje finansowymi bodźcami. Te bodźce są potrzebne by górnicy zaangażowali się w utrzymywanie Blockchainu. Bez nakładanie kryptowalut nie byłoby powodu by górnicy byli oddani platformie

Najlepsze platformy na nakładanie walut

Jeśli chodzi o nakładanie walut, jest kilka platform z których możesz skorzystać. Wypisaliśmy te najważniejsze poniżej dla Ciebie. Często, wszystko co musisz zrobić to zakupić konkretny typ waluty i trzymac ja w portfelu na swoim komputerze. Zawsze wybieraj portfele na ktorych mozesz polegac, jesli chcesz sie upewnic, ze Twoje monety będą bezpieczne

Staking Binance

By nakładać na siebie krypto waluty w Binance, kilka rzeczy musi się stać najpierw. Po pierwsze, warto zauwazyc, ze nie kazda kryptowaluta jest dostępna aby nałożyć na Binance. POsiadacze kryptowalut mogą sami sprawdzić czy Binance oferuje konkretne waluty i czy technologia blockchain jest Dowodem z udziałem.

binance wallpaper

Przykład kryptowalut które można nakładać ze zwrotem

Zaczynasz nakładanie na Binance przez zalogowanie się do swojego konta (bądź zakładając konto) i klikając opcję ‘Zarabiaj’. Tutaj możesz wybrać ‘Naloz’. Potem zobaczyć na ekranie różne produkty. Mozesz zauwazyc coroczny zwrot za każdą kryptowalutę i ile jej musisz posiadać. Jeśli spełnisz warunki, mozesz kliknac ‘Depozytów’ bądź ‘Kup’. Potem mozesz wziac udzial w nakładaniu wybranych kryptowalut.

Z nakładaniem binance, przestajesz uczestniczyć w programach nakładających przez sprzedacie bądź wycofanie waluty. Nie ma okresów zamrożenia. Natomiast, jest 24-godzinny okres przeczekania zanim wartość konta jest unormowana w codziennych migawkach. Niektóre dobrze znane waluty w które możesz uderzyć to NEO, Tezos, Dash, Chainlink, Ethereum I Vechain.

Staking BlockFi

BlockFi jest platforma na której możesz nakładać kryptowaluty od 2017 roku. Zamysł BlockFi jest połączony ze światem finansów poprzez technologię blockchain. BlockFi jest znany ze bycia przyjaznym i posiadania produktów wysokiej jakości. BlockFi ostatnimi czasy wydal swoja wlasna karte kredytowa, ktorej mozesz uzywac by placic. By zacząć nakładać przez BlockFi, najpierw musisz założyć konto (BIA), a potem możesz zacząć inwestować. Dochód jest wypłacany miesięcznie i nie ma ukrytych kosztów. Również, BlockFi nie ma wymaganej wartości minimalnej, więc możesz rozpocząć z każdą ilością.

Staking Celsius Network

Siec Celsius jest trzecia platforma która będziemy omawiać. Została stworzona w 2017 roku, sieć Celsius Network jest znana jako platforma na której mozesz sie zaangazowac w nakładanie walut. Misja sieci Celsius Network jest prosta: kryptowaluty z sumieniem i wkładem do finansowej wolności na rynku. Mozesz wystapic z dowolną ilością i kwoty są wypłacane tygodniowo, jeśli wstąpisz do sieci Celsiusz, nie ma dodatkowych kosztów.Celsius network

Zalety nakladania

Jest wiele zalet nakładania kryptowalut. Po pierwsze i najważniejsze, używanie nakładania eliminuje potrzebę inwestowania pieniędzy w drogi sprzęt to wydobywania walut. Jako, że mniej sprzętu jest potrzebne, następuje mniejsze obciążenie środowiska. Jest tak dlatego, że wydobywanie kryptowalut to bardzo intensywna praca i konsumuje bardzo dużo energii. Przez ustanie walut, wartość kryptowaluty nie po prostu odpisywana na kwitku. Oczywiscie, cena kryptowaluty ma wpływ na Twoje portfolio, ale nie stracisz monet. To sprawia, że nakładanie krypto jest bardzo profilujące dla wszystkich użytkowników Blockchain’u którzy ją stosują.

Zarób pieniądze przez nakładanie

Mozesz zarobic pieniadze przez nakładanie kryptowalut. Zwrot wynagrodzenia zależy od kilku czynników. Jakie czynniki mają wpływ zależy od poszczególnych transakcji i od walut. Możesz znaleźć kalkulator dla prawie każdej waluty. Z kalkulatorem mozesz wyliczyc ile pieniędzy dostaniesz za nakładanie monet. Wyliczenie krypto następuje w ten sposób: Uznajmy, że bierzesz udział w nakładaniu przez 3 miesiące. Otrzymujesz minimum 20% zwrotu. W 6 miesięcy otrzymujesz 50% zwrotu a w rozliczeniu rocznym 100% zwrotu. W zasadzie, kazdy moze wziac  udzial w nakładaniu monet. Czasem portfel musisz zostać otwarty patrząc uderzeń.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *